Hayatın içinden...
Thread poster: Adnan Özdemir
Adnan Özdemir
Adnan Özdemir  Identity Verified
Türkiye
Local time: 07:25
Member (2007)
German to Turkish
+ ...
Jan 8, 2012

Bana Memedi bul Memedi!

- Delikanlı dursana bi dakka, bana Memedi bulsana Memedi! (Dönülür bakılır elinde cep telefonu hızlı adımlarla bir emmi bana doğru gelmektedir...Cep telefonu çok eskidir, unutmuşumdur belki adres rehberi mehberi bulmayı...

- Emmi ben bundan anlamam daha genç birine sorsan...

- Tamam yeğenim sağol gene de...

Bu arada hemen ilerde gelmekte olan eskici olaya el atmış ve bulmuştur Memedi....
See more
Bana Memedi bul Memedi!

- Delikanlı dursana bi dakka, bana Memedi bulsana Memedi! (Dönülür bakılır elinde cep telefonu hızlı adımlarla bir emmi bana doğru gelmektedir...Cep telefonu çok eskidir, unutmuşumdur belki adres rehberi mehberi bulmayı...

- Emmi ben bundan anlamam daha genç birine sorsan...

- Tamam yeğenim sağol gene de...

Bu arada hemen ilerde gelmekte olan eskici olaya el atmış ve bulmuştur Memedi.

[Edited at 2012-01-08 09:54 GMT]
Collapse

Murad AWAD
Murad AWAD  Identity Verified
Germany
Local time: 06:25
English to Arabic
+ ...

Moderator of this forum
Kolay gelsin Jan 8, 2012

Kolay gelsin efendim, bildiğiniz gibi hayat zordur.

Murad

Adnan Özdemir
Adnan Özdemir  Identity Verified
Türkiye
Local time: 07:25
Member (2007)
German to Turkish
+ ...
TOPIC STARTER
Zorba the Greek Jan 8, 2012

Vaktinde Bilbao'da bir mağaza açılışına denk gelmiştim. Harika parçalar çalan bir sokak müzisyenleri grubu nağmelerin dibine dibine vurmaktadır ama Akdeniz civarından birşeyler de eksiktir...

Zorba varmı Zorba dememe kalmadı.. Al sana Zorba... Durulur mu hiç...

İyi de gaza getirdiler tabi Viva Griego sesleri arasında doğaçlama oynadım nefesim kesilene kadar.

Sordular:

-Yunanistan, Atina, Girit?

-Türkiye ben T
... See more
Vaktinde Bilbao'da bir mağaza açılışına denk gelmiştim. Harika parçalar çalan bir sokak müzisyenleri grubu nağmelerin dibine dibine vurmaktadır ama Akdeniz civarından birşeyler de eksiktir...

Zorba varmı Zorba dememe kalmadı.. Al sana Zorba... Durulur mu hiç...

İyi de gaza getirdiler tabi Viva Griego sesleri arasında doğaçlama oynadım nefesim kesilene kadar.

Sordular:

-Yunanistan, Atina, Girit?

-Türkiye ben Türk
Collapse

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

You can also contact site staff by submitting a support request »

Hayatın içinden...

Translation news in Türkiye

CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

Buy now! »
TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »